حمل و نقل از کشور چین

امروزه با افزایش مبادلات تجاری بین شرکت ها و تولید کنندگان ایرانی و تجار چینی  و صادرات و واردات انواع کالا، نیاز به حمل ونقل بار بیش از پیش احساس می شود. بطوریکه روش های زیادی مانند حمل بار هوایی، زمینی، دریایی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع کالا و هزینه های مربوط به حمل هریک، یکی از روش های حمل بار را انتخاب کنید. کانون خدمات تخصصی ماندارین با بیش از 15 سال سابقه، به ارائه انواع خدمات حمل و نقل بار هوایی، دریایی و تحویل به موقع و سالم محموله ها می پردازد. برای انواع مشاوره و پاسخگویی به سوالات در این زمینه، از طریق راههای ارتباطی ما اقدام نمایید.

خدمات حمل و نقل به چین
حمل و نقل هوایی بار ماندارین چین - ایران

حمل و نقل بار هوایی از کشور چین 

با ارسال به موقع بارهوایی انواع کالاها توسط مجموعه حرفه ای ماندارین و انجام تمامی مراحل آن، توسط کارشناس حرفه ای، تمامی مراحل پکینگ کالا،  گمرک، اخذ مدارک، بارنامه و حمل کالا… به بهترین شکل انجام می پذیرد. شما می توانید در صورت نیاز به حمل و نقل هوایی از طریق راه های ارتباطی ما از خدمات تخصصی ماندارین بهره مند شوید. یکی از مزایای این روش این است که کالا در کمترین زمان و به سرعت به دست مشتری می رسد. اما از لحاظ هزینه نسبت به سایر روش های حمل و نقل بالاتر است.

حمل و نقل بار دریایی از کشور چین

یکی دیگر از روش های انتقال بار، استفاده از راههای دریایی چین به سایر نقاط می باشد. چین بعلت راههای آزاد آبی که دارد می تواند به حمل بار از طریق کشتی بپردازد. این روش حمل بار، مناسب کالاهایی است قابلیت خراب شدن را ندارند، مگر این که از کانتینر یخچال دار استفاده گردد. و یکی از انواع بندرهایی که برای حمل بار ظرفیت پذیرش کشتی های زیادی را دارد بندرهای شانگهای، تینجین و… است.

حمل و نقل دریایی ماندارین به چین و ایران
خدمات حمل نقل زمینی ماندارین چین و ایران

حمل و نقل بار زمینی از کشور چین

راههای زیادی برای حمل ونقل بار وجود دارد که حمل بار از طریق خط ریلی راه آهن و کامیون یکی دیگر از انواع روش های حمل بار می باشد. و به دلیل فاصله زمینی زیادی که بین کشور ایران و چین وجود دارد می بایست از مسیر های طولانی و از طریق ترانزیت کشورهای همسایه استفاده کرد و همین امر باعث افزایش هزینه های حمل کالا می شود.

هزینه ی بالا و طولانی بودن مدت زمان حمل بار را می توان از معایب این روش حمل ونقل شمرد.