_

خدمات مالی و حواله در چین

خدمات مالی مطمئن به چین

_

به گفته ی بانک جهانی، وضعیت اقتصادی کشور چین با توجه به پر جمعیت بودن این کشور مطلوب و با ثبات می باشد. به همین علت افراد، بازرگانان و شرکت های ایرانی زیادی تمایل دارند با این کشور همکاری مستمری داشته باشند. 

توسعه تجارت ، مستلزم شناخت وضعيت و بخش های مالی می باشد که اقتصاد کشور را شکل می دهد. تبادلات مالی  با کشور چین با توجه به قوانین و مقررات این کشور راه های خاص خود را دارد که می توان با شناخت و بهره گیری از ظرفیت و توانایی مجموعه ماندارین با سهولت با کشور چین تجارت کنید.

ماندارین با توجه به ارائه ی خدمات گسترده ای در زمینه ی مشاوره بازرگانی، اعزام مترجم و داشتن امکانات و حساب های بانکی در چین و با توجه به همکاری های مستمر و پایدار با این کشور امکان ارسال حواله های بانکی، پرداخت از طریق نرم افزار های و Alipay و Wechat Pay شما دوستان گرامی به کشور چین را در کمترین زمان و بصورت آنلاین و امن را فراهم آورده است.

تحیقیق و توسعه و خرید کالا از چین
_

خدمات خرید کالا، واردات و صادرات

خرید و تحقیق و جستجو کالا در چین

_

کشور چین مهمترین شریک تجاری ایران از گذشته های دور تا کنون بوده است و از نظر حجم صادرات و واردات در سال های اخیر رشد بسیار چشم گیری داشته است و با توجه به  قرارداد های صورت گرفته با این کشور انتظار می رود حجم تجارت بین این دو کشور نیز افزایش یابد.

اساسی ترین عوامل جهت موفقیت در تجارت با کشور چین، تسلط به زبان چینی، اطلاع از قوانین و مقررات تجاری و همچنین آشنایی با بازارهای مربوطه در آن کشور می باشد.

مجموعه ماندارین با بیست سال تجربه در امر تجارت در کشور چین با ارائه مشاوره و اعزام متخصصین مسلط به زبان چینی و آشنا به امور تجاری و همچنین با استفاده از ارتباطات گسترده با بسیاری از تجار چین، همواره قدم های بزرگی در امر تجارت چین با ایران برداشته است.

_

خدمات حمل و نقل

خدمات حمل و نقل واردات و صادرات کالا

_

بعد از خرید کالا مهمترین مسئله نحوه حمل و ترانزیت کالا می باشد. تجار ایرانی می تواند کالا های مورد نیاز خود را از طریق راه های هوایی و دریایی از چین به ایران وارد کنند که جهت این امر بایستی با مواردی چون قوانین گمرکی و تعرفه های گمرکی دو کشور آشنایی داشته باشند.

مسائلی از قبیل صدور اسناد حمل، اخذ مجوزات و مدارک مورد نیاز در مبدا (کشور چین) از جمله خدماتی است که مجموعه ماندرین به تجار ارائه می دهد.

خدمات حمل و نقل واردات و صادرات کالا