خانه - درباره ما

درباره ما

درباره دارالترجمه ماندارین

دارالترجمه ماندارین، با بیش از 15 سال سابقه شکوفا در زمینه خدمات دارالترجمه و بازرگانی توانسته در راه و اهداف نو در این راستا همواره رزومه و فعالیت های بسیار مفیدی را برای مشتریان خود ایفا کند و نقش خوبی را در ذهن مشتریان خود بسازد.

دارالترجمه ماندارین اولین مرکز تخصصی زبان چینی است که حوزه اصلی فعالیت این دارالترجمه را چین و خدمات مربوط به چین کامل کرده است بدیهی است دارالترجمه ماندارین در همین راستا دارای سوابق طولانی است که رزومه ماندارین و رضایت مشتریانی که در خصوص زبان و تخصص چینی در پروژه های مختلف  با ماندارین همکاری داشته اند خود مهمترین نشانه این امر و بزرگترین مستند این مجموعه است. با توجه به گستره فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و کسب و کار میان دو کشور ایران و چین لزوم برقراری ارتباطی صحیح، دقیق و موثر با چینی زبان ها برای اشخاص حقیقی و  حقوقی ، دانشجویان، بازرگانان ایرانی  و افرادی که فعالیت مستقیمی به هر نحوی از انحا با کشور چین به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی جهان دارند بیش از پیش احساس می شود. ماندارین با کادری مجرب و با تخصص زبان ماندارین حرف تازه ای برای گفتن دارد  و چنانچه ماندارین را بیشتر بشناسید می تواند همواره مشاور خوبی برای شما در کلیه امور خدماتی و بازرگانی، ترجمه ، مشاوره و گردشگری تخصصی چینی باشد.

این مجموعه مفتخر است که تا کنون با معتبرترین شرکت ها، آژانس های مسافرتی و دانشگاه ها همکاری داشته است و امیدواریم همچنان بتوانیم در این راه گام های جدی تر و توانمندتری را برداریم و نقش خود را پررنگ تر نماییم.