درباره ماندارین

با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه خدمات ترجمه و مشاوره بازرگانی توانسته با رزومه کاری معتبر همواره راهگشا و راهنمای خوبی در کنار اشخاص حقیقی و حقوقی باشد و در راستای ارائه خدمات پیشگام و سر آمد گرددو نقش بسزایی را در ذهن مشتریان خود ماندگار سازد.
مجموعه ماندارین یکی از معتبرترین دفاتر ترجمه رسمی چینی در ایران است که طی این سال ها وقت خود را به صورت کاملا تخصصی صرف ترجمه اسناد و مدارک ،اعزام مترجم ،مشاوره بازرگانی و … نموده و با دانش ،مهارت و تجارب برتر خدمات ارزنده ای به مشتریان خود ارائه نموده است.

درباره کانون زبان ماندارین

دفتر ترجمه رسمی ماندارین


 

دفتر ترجمه ماندارین اولین مرکز تخصصی زبان چینی است که حوزه اصلی فعالیت دفتر ترجمه ماندارین را، چین و خدمات مربوط به چین کامل کرده است بدیهی است کانون ماندارین در همین راستا دارای سوابق طولانی است که رزومه ماندارین و رضایت مشتریانی که در خصوص زبان و تخصص چینی در پروژه های مختلف  با ماندارین همکاری داشته اند خود مهمترین نشانه این امر و بزرگترین مستند این مجموعه است. با توجه به گستره فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و کسب و کار میان دو کشور ایران و چین لزوم برقراری ارتباطی صحیح، دقیق و موثر با چینی زبان ها برای اشخاص حقیقی و  حقوقی ، دانشجویان، بازرگانان ایرانی  و افرادی که فعالیت مستقیمی به هر نحوی از انحا با کشور چین به عنوان یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی جهان دارند بیش از پیش احساس می شود. ماندارین با کادری مجرب و با تخصص زبان ماندارین حرف تازه ای برای گفتن دارد  و چنانچه ماندارین را بیشتر بشناسید می تواند همواره مشاور خوبی برای شما در کلیه امور خدماتی و بازرگانی، ترجمه ، مشاوره و گردشگری تخصصی چینی باشد.

این مجموعه مفتخر است که تا کنون با معتبرترین شرکت ها، آژانس های مسافرتی و دانشگاه ها همکاری داشته است و امیدواریم همچنان بتوانیم در این راه گام های جدی تر و توانمندتری را برداریم و نقش خود را پررنگ تر نماییم.