نمایشگا های کشور چین

نمایشگاه های چین ؛ همزمان با پیشرفت اقتصادی و توسعه تولید کالاهای متعدد و پیشرفت سریع و گسترده چین در صنایع مختلف  علی رغم  بازار بزرگ داخلی، چین دیگر نمی توانست به بازار داخلی اکتفا کند و درصد برآمد که صادرات خویش را روز به روز به بازار سراسر دنیا بیشتر و بیشتر کند و بازار سراسر دنیا را هدف خویش قرار دهد. در راستای رسیدن به این هدف برگزاری نمایشگاه های مختلف جهت عرضه و به نمایش گذاشتن تولیدات چینی درنقاط و شهرای مختلف چین روز به روز بیشتر و بیشتر گردید. امروزه به نمایشگاه های تخصصی در عرضه های مختلف تولید و معرفی تکنولوژی  به روز چین تبدیل گردید.

نمایشگاه گوانجو کشور چین

نمایشگاه گوانجو کشور چین

در چند دهه گذشته شاید فقط نمایشگاه بهاره و پاییزه گوانجو که در در دو فاز برگزار میگردید مورد اسقبال بسیاری از تولید کنندگان و تجار و بازرگانان از سراسر دنیا می بود. اما امروزه نه تنها این نمایشگاه از دو فاز به سه فاز گسترش پیدا کرده بلکه در کلیه فصول سال شاهد نمایشگا ههای تخصصی زیادی در شهرهای دیگر چین همانند پکن و شانگهای و شیامن و… می باشیم.هر ساله مورد بازدید بازرگانان  و تجار و مدیران  شرکت های بزرگ و کوچک سراسر دنیا قرار می گیرد که می تواند فرصت مناسبی برای آشنایی و شناخت بیشتر پتانسیل های تولید و تکنولوژی مدرن امروزه چین باشد.

مجموعه ماندارین در نمایشگاه های چین

ماندارین چین را تجربه کرده است و و به عنوان یک  مرکز تخصصی خدمات رسانی در حوزه چین می تواند در شناسایی و معرفی این نمایشگاهها ارایه خدمات تخصصی مترجم همراه وجمع آوری کاتالوگ و اطلاعات مورد نیاز شما از نمایشگاه مد نظر شما در صورت عدم حضور شما و در صورت تمایل برای سفر. در  برنامه ریزی سفر رزر و هتل و بلیط و… مشاور خوبی برای شما باشد.