خدمات ترجمه زبان اسپانیایی

   اعزام مترجم زبان اسپانیایی خانم و آقا

   ترجمه شفاهی و کتبی زبان اسپانیایی

   ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی را با دو نام اسپانیولی یا کاستلی میشناسم و زبان دوم مردم جهان است چرا که زبان مادری بیش از 450 میلیون نفر از مردم جهان است. زبان اسپانیولی در 21 کشور به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار میگیرد. همانطور که میدانید زبان اسپانیایی بسیار نزدیک به لاتین است و به این دلیل است که زمانی اسپانیا شبه جزیره ایبرین به استعمار خود در آورده بود و این جزیره از قسمت های آمریکای لاتین به حساب می آمد

از آنجایی که اسپانیا در گذشته تحت سلطه اعراب بوده است تاثیر این سلطه بر زبان اسپانیول همچنان باقی ماند است و حدود 8000 کلمه عربی در زبان اسپانیول از آن دوران به یادگار مانده است.اسپانیولی یک زبان آوایی است و هر یک از حروف یک صدای مشخص دارد و نشان دهنده این است که یک زبان ساده برای یاد گیری است. مسئولیت رسیدگی به زبان اسپانیول بر عهده آکادمی زبان سلطنتی است که همواره در بروز سازی و نظم بخشی به ساختار زبان کوشیده است.میتوان به آنتونیو دلبریا (Antonio de Nebrija) نویسنده و شاعر اسپانیایی اشاره کرد که در سال 1492 دستور زبان (اولین دستور زبان) اسپانیایی ره منتشر کرد که از او به نام پدر زبان اسپانیا یاد میکنند.

مترجم زبان اسپانیایی

اهمیت زبان اسپانیولی و جایگاه ویژه‌ی آن در روابط بین‌المللی، کانون زبان ماندارین را بر آن داشت تا واحد زبان اسپانیولی را فعال نماید و گروهی حرفه‌ای از مترجمان اسپانیولی را گرد هم آورد و در ارائه‌ی انواع خدمات ترجمه از جمله: ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتب، ترجمه اسناد اداری و حقوقی، ترجمه متون اسناد بازرگانی، اعزام مترجم همزمان، اعزام مترجم همراه، جلسات ورویدادهایی که با زبان اسپانیولی برگزار می‌گردد و نیاز به مترجم همزمان اسپانیایی دارند، آمادگی خود را اعلام می‌دارد. کانون زبان ماندارین با بهره‌گیری از مترجمان با تجربه، مسلط به زبان اسپانیایی، آگاه به آداب همایش‌ها و جلسات بین‌المللی و با اعتماد به نفس بالا آماده اعزام مترجم همزمان به اقصا نقاط جهان است. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای برگزاری جلسات خود در ایران و یا بقیه‌ی کشورهای جهان نیاز به مترجمانی دارند که آن‌ها را در سفر، جلسات و … همراهی کند. کانون زبان ماندارین در همه‌ی جای دنیا همراه شماست.

چرا مترجم اسپانیایی را از مجموعه ماندارین درخواست کنیم ؟

ترجمه اسپانیایی یک کار تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه و تخصص مترجم دارد، به هر شرکت یا شخصی نمی توان اعتماد کرد. کانون زبان ماندارین با صرف کمترین زمان و هزینه  و بدون کوچک ترین اشتباهی در امور ترجمه زبان اسپانیایی این تضمین را به شما می دهد که بهترین خدمات ترجمه اسپانیایی را، تجربه خواهید کرد.

همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید …

همین حالا سفارش  ترجمه خود را از طریق فرم سفارش پر کنید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ماندارین با شما تماس خواهند گرفت. با تشکر از شما،  مجموعه خدمات ترجمه ماندارین.