رد کردن لینک ها

خدمات ترجمه زبان روسی 

   اعزام مترجم زبان روسی خانم و آقا

   ترجمه شفاهی و کتبی زبان روسی

   ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان روسی 

   آموزش  و تدریس زبان روسی

خدمات ترجمه زبان روسی

مترجم زبان روسی در کانون زبان ماندارین

ترجمه کتبی زبان روسی

ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان روسی به همراه مترجمین حرفه ای روسی کانون زبان ماندارین.

ترجمه شفاهی زبان روسی

خدمات ترجمه حضوری زبان روسی به صورت رسمی و غیر رسمی به همراه اعزام مترجم آقا و خانم.

راهنمای تور گردشگری مسلط به زبان روسی

اعزام راهنما گردشگری مسلط به زبان روسی

سفارش خدمات ترجمه زبان روسی

سفارش ترجمه زبان روسی به همراه استعلام قیمت ترجمه.

زبان روسی

زبان روسی به گروه هندی اروپایی تعلق دارد. در بخش‌های عظیمی از اوراسیا به این زبان گفتگو می‌شود. روسی جزو زبان‌های اسلاوی به‌ شمار می‌آید و با خط سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود، که در قرن دهم میلادی پدید آمد. الفبا امروزی زبان روسی 33 حرف دارد، زبان روسی یکی ازشش زبان رسمی سازمان ملل متحد است. بیش از 150 میلیون نفر در جهان توسط زبان روسی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند علاوه بر کشور مادر (یعنی روسیه) در کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و جمهوری خودمختار کریمه  همچنین این زبان به صورت گسترده در کشورهای اوکراین، گرجستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان و اسرائیل تکلم می‌شود. حتی در آمریکا هم برای صحبت کردن از این زبان استفاده می شود.

به همین جهت هشتمین زبان پرکاربرد دنیا محسوب می شود.

چرا به مترجم روسی نیازمندیم ؟

بدلیل گسترش وسیع ارتباطات تجاری و سیاسی بین ایران و روسیه و دانشگاه‌های معتبر روسی زبان و تمایل به تحصیل ایرانیان در این دانشگاه‌ها، جاذبه‌های گردشگری این کشور و برگزاری مسابقات جهانی در این کشور، پیشنیه تاریخی، موسیقیایی و ادبیات نیاز به یک مترجم برای ترجمه زبان روسی به فارسی و بالعکس احساس می شود.

شرکت ها و موسساتی که با شرکت های روسی تجارت دارند، برای خرید و یا فروش محصولات خود و یا مذاکره با شرکت های مختلف نیاز به ارسال مترجم روسی دارند. متاسفانه خیلی ازمشکلاتی که اکثر بازرگانان ایرانی با آن مواجه می شوند، انتخاب نادرست مترجم در مذاکرات و عقد قراردادهای خود می باشد،مترجمان کانون زبان ماندارین علاوه بر تسلط کامل به زبان های روسی و فارسی در جلسات مربوطه مشاور و پشتیبان شما به حساب می آیند و رویه مذاکرات را به گونه ای پیش می برند تا منافع شما در درجه اول محفوظ بماند.

چرا مترجم روسی را از مجموعه ماندارین درخواست کنیم ؟

ترجمه یک کار تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه بالای مترجم روسی دارد، به هر شرکت یا شخصی نمی توان اطمینان کرد. کانون زبان ماندارین با صرف کمترین زمان و هزینه  و بدون کوچک ترین اشتباهی در امور ترجمه زبان روسی این تضمین را به شما می دهد که بهترین خدمات ترجمه روسی را، تجربه خواهید کرد.

برخی از مشتریان مجموعه ماندارین

Originals
McQueen
McQueen
McQueen
Strong as Steel
Originals
Fluffy
Pacific Coast
NC
Pacific Coast
Lily's
Bakeries

همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید …

همین حالا سفارش  ترجمه خود را از طریق فرم سفارش پر کنید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ماندارین با شما تماس خواهند گرفت. با تشکر از شما،  مجموعه خدمات ترجمه ماندارین.

سفارش ترجمه

ثبت نظرات
برای مشاوره تماس بگیرید 021-88302314-5

بازگشت به بالای صفحه