رد کردن لینک ها

خدمات ترجمه زبان ایتالیایی

   اعزام مترجم زبان ایتالیایی خانم و آقا

   ترجمه شفاهی و کتبی زبان ایتالیایی

   ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان ایتالیایی

خدمات ترجمه زبان ایتالیایی

مترجم زبان ایتالیایی در کانون زبان ماندارین

ترجمه کتبی زبان ایتالیایی

ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان ایتالیایی به همراه مترجمین حرفه ای ایتالیایی کانون زبان ماندارین.

ترجمه شفاهی زبان ایتالیایی

خدمات ترجمه حضوری زبان ایتالیایی به صورت رسمی و غیر رسمی به همراه اعزام مترجم آقا و خانم.

راهنمای تور گردشگری مسلط به زبان ایتالیایی

اعزام راهنما گردشگری مسلط به زبان ایتالیایی

سفارش خدمات ترجمه زبان ایتالیایی

سفارش ترجمه زبان ایتالیایی به همراه استعلام قیمت ترجمه.

زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی از خانواده زبان رومی است که نزدیکی زیادی به زبان لاتین دارد. لاتین در دوره روم باستان مهمترین زبان و زبان بین المللی به حساب می آمد به طوری که بسیاری از آثار و متون تاریخی و هنری با این زبان نوشته شده است.زبان ایتالیایی زبان مادری بیش از  60 میلیون انسان است، علاوه بر اینکه  زبان رسمی مردم ایتالیا است در مناطقی همچون سوئیس سن مارینو، واتیکان و بخشی از کرواسی  نیز به کار گرفته میشود.

این زبان دارای گویش های منطقه ایست که طی برنامه سیستم آموزش ملی کشور ایتالیا  در قرن بیستم دارای نظم و یکپارچگی شد و استاندارد سازی این زبان از سال 1950 شروع شد که با رشد اقتصادی و بالا رفتن نفوذ رسانه ها در بین مردم همراه بود که این امر به بهبود و انجام استاندارد سازی کمک کرد.در الفبای ایتالیایی فقط 21 حرف وجود دارد و حروف انگلیسی مانند جی کی دبلیو  اکس و وای (Y ,X ,W ,K ,J) در زبان ایتالیایی وجود ندارد و اگر این حروف را در نوشته های ایتالیایی مشاهده کردید بدانید که از زبان های دیگر همانند انگلیسی یا اسپانیایی به عاریه گرفته شده است.

لازم به ذکر است که کشور ایتالیا از جمله کشور هایی است که مهاجران زیادی را  در خود جایی داده که زبان مادری آن ها ایتالیایی نیست و با توجه به آمار زبان رومانیایی زبان مادری اکثر مهاجران در این کشور است.اگر شما به موسیقی ، خوانندگی و نوازندگی علاقه مند هستید میتوانید بر این ادعای ماندارین شهادت دهید که ایتالیا خدمات بسیاری به موسیقی جهان کرده است و بسیاری از اصطلاحات رایج موسیقی بر گرفته از این زبان است که اهمیت این زبان را به ما نشان میدهد.

مترجم ایتالیایی

زبان ایتالیایی، زبانی است از خانواده زبان‌های رومی که خود زیرمجموعه‌ای از زبان‌های هند‌ واروپایی به حساب می‌آید. این زبان که نزدیک‌ترین خویشاوند زنده زبان لاتین است، اوج قدرت خود را در دوران رنسانس تجربه کرده ولی تا اواخر قرن هفدهم میلادی نیز، همچنان زبان قدرتمندی محسوب می‌شده و بعد از زبان فرانسه، در مقام دوم قرار داشته است. در ادامه، ۸ دلیل برای آموختن این زبان را بررسی می‌کنیم.زبان ایتالیایی زبان مادری بیش از 70 میلیون نفر از مردم ایتالیا است. این زبان علاوه بر کشور ایتالیا، زبان رسمی کشورهای سن ماریو، واتیکان، سوییس و برخی از شهرهای کشور های اسلوونی و کرواسی است.ایتالیایی در آرژانتین و ایالت متحده آمریکا نیز یکی از زبان های رایج به شمار می رود. همچنین گفتنی است که در جدول محبوب ترین زبان های غیر انگلیسی، رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

چرا مترجم ایتالیایی را از مجموعه ماندارین درخواست کنیم ؟

کانون زبان ماندارین با بهره‌گیری از مترجمان با تجربه و خبره، مسلط به زبان ایتالیایی، آگاه به آداب همایش‌ها و جلسات بین‌المللی و با اعتماد به نفس بالا آماده اعزام مترجم همزمان به اقصا نقاط جهان است. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای برگزاری جلسات خود در ایران و یا بقیه‌ی کشورهای جهان نیاز به مترجمانی دارند که آن‌ها را در سفر، جلسات و … همراهی کند. کانون زبان ماندارین در همه‌ی جای دنیا همراه شماست .

برخی از مشتریان مجموعه ماندارین

Originals
McQueen
McQueen
McQueen
Strong as Steel
Originals
Fluffy
Pacific Coast
NC
Pacific Coast
Lily's
Bakeries

همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید …

همین حالا سفارش  ترجمه خود را از طریق فرم سفارش پر کنید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ماندارین با شما تماس خواهند گرفت. با تشکر از شما،  مجموعه خدمات ترجمه ماندارین.

سفارش ترجمه

ثبت نظرات
برای مشاوره تماس بگیرید 021-88302314-5

بازگشت به بالای صفحه