خدمات ترجمه زبان آلمانی

   ترجمه رسمی زبان آلمانی

   اعزام مترجم زبان آلمانی خانم و آقا

   ترجمه شفاهی و کتبی زبان آلمانی

   ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان آلمانی 

   آموزش  و تدریس زبان آلمانی

خدمات ترجمه زبان آلمانی

زبان آلمانی

زبان آلمانی (Deutsch) بیش از 90 میلیون سخنران در جهان دارد که زبان رسمی مردم آلمان و اتریش  است و در سوئیس نیز جزء سه زبان رسمی است که با آن صحبت میکنند، علاوه بر این در بسیاری از کشور های دیگر به ویژه کشور های اطراف آلمان به زبان آلمانی صحبت میکنند.زبان شناسان در رابطه با زبان آلمانی مطرح میکنند که عمده ی گویش زبان آلمانی شامل زبان آلمانی بالا و آلمانی پایین بوده است و لازم به ذکر است که علاوه بر این دو گویش گویش های دیگری نیز در آلمان وجود دارد که با توجه به اینکه مردم چندان از آن گویش ها استفاده نمیکنند آن را نادیده میگیرند. دولت آلمان زبان و گویش بالا را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کرده است.

زبان آلمانی مانند زبان انگلیسی 26 حرف دارد و با توجه به اینکه یک زبان آوایی است هر آنچه که میگویید (تلفظ میکنید)مینویسد، که این امر برای دوست داران زبان آلمانی یک امتیاز مثبت به شمار میرود.

چرا به مترجم رسمی زبان آلمانی نیازمندیم؟

زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به شمار می رود. همچنین این زبان، زبان اقلیت هایی در رومانی و نامیبیا است. این زبان دومین زبان اسناد علمی (پس از انگلیسی) و سومین زبان بکار برده شده در تارنماهای اینترنتی (پس از انگلیسی و روسی) است. همچین گفته می شود یک دهم کل کتاب هایی که هر ساله در جهان تألیف می شوند به زبان آلمانی است . المان یکی از کشورهای اروپایی است که این روزها متقاضیان زیادی برای سفر و به خصوص برای ادامه تحصیل دارد،چرا که این کشور از نظر صنعت و علم بسیار قوی و دقیق است. تعدادی از افراد هم قصد مهاجرت به آلمان برای زندگی دائم و یا کار در آلمان را دارند.کانون زبان ماندارین این امکان را به شما میدهد که  در امر ترجمه رسمی اسناد و مدارک و همچنین ترجمه غیر رسمی و ترجمه شفاهی با نهایت دقت و ظرافت با شما همیاری کند.

چرا مترجم زبان آلمانی را از مجموعه ماندارین درخواست کنیم ؟

ترجمه زبان آلمانی یک کار تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه بالای مترجم آلمانی دارد، امروزه به هر شرکت یا شخصی نمی توان اطمینان کرد، زیرا کیفت در تخصص ترجمه به خصوص زبان آلمانی یکی از ملاک ها بسیار مهم مشتریان است. کانون زبان ماندارین با صرف کمترین زمان و هزینه  و بدون کوچک ترین اشتباهی در امور ترجمه زبان آلمانی این تضمین را به شما می دهد که بهترین خدمات ترجمه آلمانی را، تجربه خواهید کرد.

همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید …

همین حالا سفارش  ترجمه خود را از طریق فرم سفارش پر کنید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ماندارین با شما تماس خواهند گرفت. با تشکر از شما،  مجموعه خدمات ترجمه ماندارین.