رد کردن لینک ها

خدمات ترجمه زبان انگلیسی

   اعزام مترجم زبان انگلیسی خانم و آقا

   ترجمه شفاهی و کتبی زبان انگلیسی

   ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی

خدمات ترجمه زبان انگلیسی

مترجم زبان انگلیسی در کانون زبان ماندارین

ترجمه کتبی زبان انگلیسی

ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان انگلیسی به همراه مترجمین حرفه ای انگلیسی کانون زبان ماندارین.

ترجمه شفاهی زبان انگلیسی

خدمات ترجمه حضوری زبان انگلیسی به صورت رسمی و غیر رسمی به همراه اعزام مترجم آقا و خانم.

راهنمای تور گردشگری مسلط به زبان انگلیسی

اعزام راهنما گردشگری مسلط به زبان انگلیسی

سفارش خدمات ترجمه زبان انگلیسی

سفارش ترجمه زبان انگلیسی به همراه استعلام قیمت ترجمه.

مترجم زبان انگلیسی

بعد از زبان “ماندارین” که رتبه ی دوم زبان های پر کاربرد دنیا را دارد ، انگلیسی بیش از هر زبان دیگری دراکثریت کشور های دنیا استفاده می شود،با احتساب بریتانیا کبیر  60 درصد از 196 کشورهای موجود در دنیا مانند آمریکا، استرالیا، کانادا و نیوزیلند زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود برگزیده اند ، همچنین انگلیسی زبان سیاست و رسمی اتحادیه اروپا ، ملل متحد ، ناتو ، انجمن بازرگانی اروپا  و کشور های مشترک المنافع بریتانیا می باشد. کشور های بزرگ دیگری مانند  سوئد ، دانمارک، آلمان و هلند زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود انتخاب کرده اند. به طور کلی نزدیک به 1.5 میلیارد نفر از مردم سراسر جهان به زبان انگلیسی صحبت می کنند و همچنین باقی مانده جمعیت ، در حال یادگیری این زبان می باشند.

ترجمه متون یکی از راه های ایجاد تعاملات فرهنگی بین ملت هاست. در واقع، ترجمه انتقال تجربه علمی و ادبی از یک فرهنگ به فرهنگ دیگر است. انگلیسی زبان غالب کسب و کار است و این اغلب برای افرادی که به بازار کار جهانی وارد می‌شوند ضروری است که به انگلیسی صحبت کنند. پژوهش ها در دنیای کسب و کار نشان می دهد که ارتباطات بین کسب و کارهای مختلف به وسیله زبان انگلیسی برقرار می شود. سمینارها و همایش های بین المللی فضای مناسبی برای تبادل نظرات تخصصی و آشنایی با متخصصان مختلف است و زبان انگلیسی لازمه شرکت در این همایش ها است این مسئله در مارکت جهانی نیز بسیار مهم می‌باشد، مترجم انگلیسی کانون زبان ماندارین، مسلط به زبان انگلیسی شما را در این امور می تواند همیاری کند.

چرا مترجم انگلیسی را از مجموعه ماندارین درخواست کنیم ؟

ترجمه زبان انگلیسی یک کار تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه بالای مترجم  خبره دارد، امروزه به هر شرکت یا شخصی نمی توان اطمینان کرد، زیرا کیفت در ترجمه زبان انگلیسی یکی از نیازهای بسیار مهم مشتریان است. کانون زبان ماندارین با بکارگیری بهرین مخصصین ترجمه زبان انگلیسی در امور ترجمه به شما این اطمینان را میدهد که بهترین خدمات با کیفیت ترجمه را در زبان انگلیسی تجربه کنید.

برخی از مشتریان مجموعه ماندارین

Originals
McQueen
McQueen
McQueen
Strong as Steel
Originals
Fluffy
Pacific Coast
NC
Pacific Coast
Lily's
Bakeries

همین حالا سفارش ترجمه خود را ثبت کنید …

همین حالا سفارش  ترجمه خود را از طریق فرم سفارش پر کنید. بعد از ثبت سفارش کارشناسان ماندارین با شما تماس خواهند گرفت. با تشکر از شما،  مجموعه خدمات ترجمه ماندارین.

سفارش ترجمه

ثبت نظرات
برای مشاوره تماس بگیرید 021-88302314-5

بازگشت به بالای صفحه